Jdi na obsah Jdi na menu
 


Junior Cup Trnová

20. 6. 2017

 

Junior Cup Trnová

Informace o turnaji

O turnaji
Datum konání 10.6.2017
Místo konání Trnová, Hřiště TJ Trnová
Účastníci turnaje
Skupina A TJ Trnová "A", TJ Mladotice, TJ Dolní Bělá, SK Senco "B", TJ Plasy
Skupina B SK Horní Bříza, FK Kaznějov, TJ Žihle, TJ Trnová "B", SK Senco "A"
Statistiky turnaje
Počet skupin 2
Počet týmů 10
Počet hráčů 90
Počet zápasů 20
Počet vstřelených gólů 120
Průměr gólů na zápas 6
Vítězové
Stupně vítězů 1. TJ Dolní Bělá
2. FK Kaznějov
3. SK Senco "A"
Nejlepší střelci 16 - 9 Samuel Hořejší (SK Senco "A")
14 - 4 Ondřej Vobič (TJ Dolní Bělá)
9 - 7 Šimon Sedlák (FK Kaznějov)
7 - 7 Tkačík Samuel (SK Horní Bříza)
Nejméně obdržených branek 1 - FK Kaznějov
Individuální ocenění

Nejužitečnější hráč: Šimon Sedlák (FK Kaznějov)

Nejlepší střelec: Samuel Hořejší (SK Senco "A")

Nejlepší brankář: Kryštov Kovacs (TJ Trnova "B")

Tabulky

Klasická tabulka

Skupina A

Pozice Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. TJ Dolní Bělá 4 4 0 25:3 12
2. TJ Mladotice 4 3 1 8:7 9
3. TJ Trnová "A" 4 2 2 6:10 6
4. SK Senco "B" 4 1 3 9:17 3
5. TJ Plasy 4 0 4 2:13 0

Skupina B

Pozice Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. FK Kaznějov 4 4 0 19:1 12
2. SK Senco "A" 4 3 1 27:2 9
3. SK Horní Bříza 4 2 2 15:10 6
4. TJ Žihle 4 1 3 8:20 3
5. TJ Trnová "B" 4 0 4 1:37 0

Křížová tabulka

Skupina A

  TJ Dolní Bělá TJ Mladotice TJ Trnová "A" SK Senco "B" TJ Plasy Body Skóre Pořadí
TJ Dolní Bělá   5:1 5:0 9:2 6:0 12 25:3 1.
TJ Mladotice 1:5   3:0 3:2 1:0 9 8:7 2.
TJ Trnová "A" 0:5 0:3   3:2 3:0 6 6:10 3.
SK Senco "B" 2:9 2:3 2:3   3:2 3 9:17 4.
TJ Plasy 0:6 0:1 0:3 2:3   0 2:13 5.

Skupina B

  FK Kaznějov SK Senco "A" SK Horní Bříza TJ Žihle TJ Trnová "B" Body Skóre Pořadí
FK Kaznějov   2:1 3:0 3:0 11:0 12 19:1 1.
SK Senco "A" 1:2   6:0 9:0 11:0 9 27:2 2.
SK Horní Bříza 0:3 0:6   7:1 8:0 6 15:10 3.
TJ Žihle 0:3 0:9 1:7   7:1 3 8:20 4.
TJ Trnová "B" 0:11 0:11 0:8 1:7   0 1:37 5.

Hráči

Tým Střelci
SK Senco "A" 16 - 9 Samuel Hořejší, 6 - 7 Filip Veverka, 3 - 15 Lukáš Kučera, 2 - 14 Mikoláš Mádr, 0 - 3 Matěj Petrák
TJ Dolní Bělá 14 - 4 Ondřej Vobič, 6 - 2 Matěj Tyr, 2 - 10 nevím, 1 - 3 Adam Subel, 1 - 5 Pavel Polívka, 0 - 6 Čechurová Eliška, 0 - 7 Jakub Tyr, 0 - 8 Michal Flleisner, 0 - 1 Sabina Balounová
FK Kaznějov 9 - 7 Šimon Sedlák, 6 - 5 Filip Fleissing, 2 - 4 Jakup Frána, 1 - 9 Jakub Tvrdík, 1 - 6 František Klouda, 0 - 1 Matyáš Zerzán, 0 - 8 Brian Škarda
SK Horní Bříza 7 - 7 Tkačík Samuel, 3 - 4 Mages Michal, 2 - 5 Jásek Antonín, 1 - 3 Týmr Ondřej, 1 - 9 Ingrisch Michal, 1 - 10 Winkelhofer Jakub, 0 - 1 Pavel Čech, 0 - 2 Brož Michal, 0 - 6 Mesany Dan, 0 - 8 Kabát Martin
TJ Trnová "A" 4 - 2 Eliáš Čečák, 1 - 10 Grafová Natálie, 1 - 1 Marěš Julián, 0 - 4 Dominika Eggerová, 0 - 5 Půta Patrik, 0 - 11 Václav Lopata, 0 - 14 Václav Šmídl, 0 - Šimon Čecák, 0 - 3 Václav Dolejš, 0 - 12 Denis Mazák
TJ Mladotice 4 - 8 Lukáš Eret, 1 - 6 Martin Nesvetr, 1 - 13 Jakub Berka, 1 - 14 Adam Sebránek, 0 - 17 Antonín Soukup, 0 - 7 Dan Šmídl, 0 - 3 Dominik Šmídl, 0 - 10 Šimon Sebránek, 0 - 5 Vojtěch Sebránek, 0 - 9 Jan Janouškovec
SK Senco "B" 4 - 15 Jan Vavrek, 2 - 8 Filip Nový, 1 - 13 Jan Šimek, 1 - 9 Filip Hora, 1 - 13 nevím, 0 - 12 Daniel Tichý, 0 - 5 Jan Havel, 0 - 1 Matěj Paul, 0 - 11 Jiří Radil, 0 - 14 Zdeněk Randák
TJ Žihle 4 - 7 Václav Grúner, 1 - 15 Veronika Pavlíková, 1 - 12 Robin Propper, 1 - 11 Jakub Tiesl, 1 - 2 Helena Grunerová, 0 - 13/1 Roman Propper, 0 - 1/10 Michal Chejlava, 0 - 8 Ondřej Procházka, 0 - 5 Bohumil Martínek, 0 - 3 René Majer, 0 - 16 Adam Rožěň
TJ Plasy 2 - 10 Kepka Viktor, 0 - 1 Cejthamr Matěj, 0 - 4 Hubner Edmund, 0 - 5 Peršíková Simona, 0 - 6 Tesař Radek, 0 - 7 Sainer Jindra, 0 - 8 Klaub Vojtěch, 0 - 9 Novotný Vojtěch
TJ Trnová "B" 1 - 3 Marek Bělohlavý, 0 - 2 Petr Šerrézy, 0 - 5 Adéla Mazáková, 0 - 18 Jiří Jáchym, 0 - 16 Anna Šmídlová, 0 - 14 Antonín Dolejš, 0 - 6 Jan Ellschlager, 0 - 1 Kryštov Kovacs, 0 - 8 Marek Vodička, 0 - 13 Kristýna Obstová

Zápasy

Domácí   Hosté
SK Horní Bříza 8 : 0 TJ Trnová "B"
4 Mages Michal   2
5 Jásek Antonín   2
7 Tkačík Samuel   2
9 Ingrisch Michal   1
10 Winkelhofer Jakub   1
   
TJ Žihle 0 : 3 FK Kaznějov
    1   7 Šimon Sedlák
1   5 Filip Fleissing
1   4 Jakup Frána
TJ Trnová "A" 3 : 2 SK Senco "B"
10 Grafová Natálie   1
2 Eliáš Čečák   2
  1   8 Filip Nový
1   15 Jan Vavrek
TJ Dolní Bělá 5 : 1 TJ Mladotice
2 Matěj Tyr   2
4 Ondřej Vobič   2
10 nevím   1
   
SK Senco "A" 9 : 0 TJ Žihle
9 Samuel Hořejší   6
7 Filip Veverka   3
   
FK Kaznějov 3 : 0 SK Horní Bříza
5 Filip Fleissing   2
6 František Klouda   1
   
TJ Plasy 0 : 6 TJ Dolní Bělá
    1   3 Adam Subel
3   4 Ondřej Vobič
1   5 Pavel Polívka
TJ Mladotice 3 : 0 TJ Trnová "A"
6 Martin Nesvetr   1
8 Lukáš Eret   1
13 Jakub Berka   1
   
TJ Trnová "B" 0 : 11 FK Kaznějov
    6   7 Šimon Sedlák
3   5 Filip Fleissing
1   4 Jakup Frána
1   9 Jakub Tvrdík
SK Horní Bříza 0 : 6 SK Senco "A"
    2   9 Samuel Hořejší
2   7 Filip Veverka
1   15 Lukáš Kučera
1   14 Mikoláš Mádr
SK Senco "B" 2 : 3 TJ Mladotice
13 Jan Šimek   1
13 nevím   1
  3   8 Lukáš Eret
TJ Trnová "A" 3 : 0 TJ Plasy
1 Marěš Julián   1
2 Eliáš Čečák   2
   
TJ Žihle 1 : 7 SK Horní Bříza
7 Václav Grúner   1   1   3 Týmr Ondřej
1   4 Mages Michal
5   7 Tkačík Samuel
SK Senco "A" 11 : 0 TJ Trnová "B"
9 Samuel Hořejší   7
7 Filip Veverka   1
15 Lukáš Kučera   2
14 Mikoláš Mádr   1
   
TJ Dolní Bělá 5 : 0 TJ Trnová "A"
2 Matěj Tyr   1
4 Ondřej Vobič   4
   
TJ Plasy 2 : 3 SK Senco "B"
10 Kepka Viktor   2   2   15 Jan Vavrek
1   9 Filip Hora
FK Kaznějov 2 : 1 SK Senco "A"
7 Šimon Sedlák   2   1   9 Samuel Hořejší
TJ Trnová "B" 1 : 7 TJ Žihle
3 Marek Bělohlavý   1   1   15 Veronika Pavlíková
1   12 Robin Propper
3   7 Václav Grúner
1   11 Jakub Tiesl
1   2 Helena Grunerová
TJ Mladotice 1 : 0 TJ Plasy
14 Adam Sebránek   1    
SK Senco "B" 2 : 9 TJ Dolní Bělá
8 Filip Nový   1
15 Jan Vavrek   1
  3   2 Matěj Tyr
5   4 Ondřej Vobič
1   10 nevím
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

stránky

(Petr K., 11. 6. 2013 21:33)

Prosím o nové články a tabulky.
Ahojky