Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přípravka

Výsledky sezony 2016/2017

Tabulka:

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Sokol Mladotice 18 13 4 1 139:56 43
2 FK Trafo Hadačka 18 12 2 4 96:61 38
3 SK Horní Bříza 18 12 1 5 158:70 37
4 Slavoj Žihle 18 10 3 5 137:91 33
5 Sokol Plasy 17 8 2 7 84:83 26
6 Olympie Kožlany 18 8 2 8 123:156 26
7 FK Bohemia Kaznějov 17 6 1 10 88:90 19
8 TJ Trnová 18 6 1 11 74:121 19
9 Sokol Kralovice 18 4 2 12 79:98 14
10 Sokol Dolní Bělá 18 1 0 17 26:178 3

Výsledky zápasů:

Datum a čas Domácí Hosté Výsledek
09.09.2016 17:00 3250141 - FK Bohemia Kaznějov 3250341 - TJ Trnová 3 : 8
14.09.2016 17:00 3250341 - TJ Trnová 3250241 -  Sokol Mladotice 1 : 17
16.09.2016 17:00 3250341 - TJ Trnová 3250291 -  Sokol Plasy 6 : 4
21.09.2016 17:00 3250181 -  Sokol Kralovice 3250341 - TJ Trnová 4 : 4
23.09.2016 17:00 3250491 - FK Trafo Hadačka 3250341 - TJ Trnová 5 : 3
30.09.2016 17:00 3250341 - TJ Trnová 3250451 -  Slavoj Žihle 6 : 2
07.10.2016 17:00 3250091 - SK Horní Bříza 3250341 - TJ Trnová 10 : 2
16.10.2016 14:00 3250031 -  Sokol Dolní Bělá 3250341 - TJ Trnová 0 : 10
21.10.2016 16:30 3250341 - TJ Trnová 0010011 - VOLNO 1 0 : 0
28.10.2016 15:30 0010011 - VOLNO 2 3250341 - TJ Trnová 0 : 0
04.11.2016 15:30 3250341 - TJ Trnová 3250171 -  Olympie Kožlany 5 : 12
07.04.2017 17:00 3250341 - TJ Trnová 3250141 - FK Bohemia Kaznějov 4 : 6
12.04.2017 17:00 3250291 -  Sokol Plasy 3250341 - TJ Trnová 5 : 3
21.04.2017 17:00 3250341 - TJ Trnová 3250491 - FK Trafo Hadačka 0 : 5
28.04.2017 17:00 3250451 -  Slavoj Žihle 3250341 - TJ Trnová 15 : 2
01.05.2017 17:00 3250341 - TJ Trnová 3250181 -  Sokol Kralovice 2 : 1
05.05.2017 17:00 3250341 - TJ Trnová 3250091 - SK Horní Bříza 2 : 9
09.05.2017 17:00 3250171 -  Olympie Kožlany 3250341 - TJ Trnová 15 : 5
12.05.2017 17:00 3250341 - TJ Trnová 3250031 -  Sokol Dolní Bělá 6 : 1
15.05.2017 17:00 3250241 -  Sokol Mladotice 3250341 - TJ Trnová 7 : 5

 

 

 

 

G1A - PŘÍPRAVKA

 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
G1A1501 Plasy Sulkov 4:1     
 
G1A1504 Kralovice Vejprnice 4:2     
 
G1A1505 Hadačka Nýřany 9:4     
 
G1A1506 Kaznějov Třemošná 6:2     
 
G1A1502 Manětín Tlučná 3:2     
 

 

 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Hor.Bříza 14 14 0 0 110: 7 42 ( 21)
 
2. Manětín 15 10 2 3 69: 19 32 ( 8)
 
3. Sulkov 15 10 1 4 68: 26 32 ( 10)
 
4. Vejprnice 15 10 1 4 74: 31 31 ( 10)
 
5. Kaznějov 15 10 1 4 65: 33 31 ( 7)
 
6. Plasy 15 10 1 4 60: 28 31 ( 7)
 
7. Zbůch 14 7 1 6 56: 44 23 ( 1)
 
8. Hadačka 15 7 2 6 60: 54 23 ( -1)
 
9. Kralovice 15 6 1 8 58: 65 20 ( -5)
 
10. Nýřany 15 6 0 9 78: 65 18 ( -3)
 
11. Tlučná 15 4 2 9 55: 65 15 ( -7)
 
12. Trnová 14 1 0 13 15: 93 3 (-18)
 
13. Líně 14 1 0 13 18:116 3 (-18)
 
14. Třemošná 15 1 0 14 12:152 3 (-18)
 

 

 

 

 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
G1A1601 Sulkov Zbůch 22.04. 17:00  
 
G1A1602 Líně Kaznějov 22.04. 17:00  
 
G1A1603 Třemošná Hadačka 22.04. 16:30  
 
G1A1604 Nýřany Kralovice 22.04. 16:00  
 
G1A1605 Vejprnice Hor.Bříza 22.04. 17:00  
 
G1A1606 Trnová Manětín 22.04. 17:00  
 
G1A1607 Tlučná Plasy 22.04. 17:00

 

 

Příspěvky

Junior Cup Trnová

20. 6. 2017

 
Celý příspěvek | Rubrika: Přípravka | Komentářů: 1