Junior Cup Trnová
20. 6. 2017
Junior Cup Trnová
Informace o turnaji
O turnaji | |
---|---|
Datum konání | 10.6.2017 |
Místo konání | Trnová, Hřiště TJ Trnová |
Účastníci turnaje | |
Skupina A | TJ Trnová "A", TJ Mladotice, TJ Dolní Bělá, SK Senco "B", TJ Plasy |
Skupina B | SK Horní Bříza, FK Kaznějov, TJ Žihle, TJ Trnová "B", SK Senco "A" |
Statistiky turnaje | |
Počet skupin | 2 |
Počet týmů | 10 |
Počet hráčů | 90 |
Počet zápasů | 20 |
Počet vstřelených gólů | 120 |
Průměr gólů na zápas | 6 |
Vítězové | |
Stupně vítězů | 1. TJ Dolní Bělá 2. FK Kaznějov 3. SK Senco "A" |
Nejlepší střelci | 16 - 9 Samuel Hořejší (SK Senco "A") 14 - 4 Ondřej Vobič (TJ Dolní Bělá) 9 - 7 Šimon Sedlák (FK Kaznějov) 7 - 7 Tkačík Samuel (SK Horní Bříza) |
Nejméně obdržených branek | 1 - FK Kaznějov |
Individuální ocenění |
Nejužitečnější hráč: Šimon Sedlák (FK Kaznějov) Nejlepší střelec: Samuel Hořejší (SK Senco "A") Nejlepší brankář: Kryštov Kovacs (TJ Trnova "B") |
Tabulky
Klasická tabulka
Skupina A
Pozice | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Dolní Bělá | 4 | 4 | 0 | 25:3 | 12 |
2. | TJ Mladotice | 4 | 3 | 1 | 8:7 | 9 |
3. | TJ Trnová "A" | 4 | 2 | 2 | 6:10 | 6 |
4. | SK Senco "B" | 4 | 1 | 3 | 9:17 | 3 |
5. | TJ Plasy | 4 | 0 | 4 | 2:13 | 0 |
Skupina B
Pozice | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FK Kaznějov | 4 | 4 | 0 | 19:1 | 12 |
2. | SK Senco "A" | 4 | 3 | 1 | 27:2 | 9 |
3. | SK Horní Bříza | 4 | 2 | 2 | 15:10 | 6 |
4. | TJ Žihle | 4 | 1 | 3 | 8:20 | 3 |
5. | TJ Trnová "B" | 4 | 0 | 4 | 1:37 | 0 |
Křížová tabulka
Skupina A
TJ Dolní Bělá | TJ Mladotice | TJ Trnová "A" | SK Senco "B" | TJ Plasy | Body | Skóre | Pořadí | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TJ Dolní Bělá | 5:1 | 5:0 | 9:2 | 6:0 | 12 | 25:3 | 1. | |
TJ Mladotice | 1:5 | 3:0 | 3:2 | 1:0 | 9 | 8:7 | 2. | |
TJ Trnová "A" | 0:5 | 0:3 | 3:2 | 3:0 | 6 | 6:10 | 3. | |
SK Senco "B" | 2:9 | 2:3 | 2:3 | 3:2 | 3 | 9:17 | 4. | |
TJ Plasy | 0:6 | 0:1 | 0:3 | 2:3 | 0 | 2:13 | 5. |
Skupina B
FK Kaznějov | SK Senco "A" | SK Horní Bříza | TJ Žihle | TJ Trnová "B" | Body | Skóre | Pořadí | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Kaznějov | 2:1 | 3:0 | 3:0 | 11:0 | 12 | 19:1 | 1. | |
SK Senco "A" | 1:2 | 6:0 | 9:0 | 11:0 | 9 | 27:2 | 2. | |
SK Horní Bříza | 0:3 | 0:6 | 7:1 | 8:0 | 6 | 15:10 | 3. | |
TJ Žihle | 0:3 | 0:9 | 1:7 | 7:1 | 3 | 8:20 | 4. | |
TJ Trnová "B" | 0:11 | 0:11 | 0:8 | 1:7 | 0 | 1:37 | 5. |
Hráči
Tým | Střelci |
---|---|
SK Senco "A" | 16 - 9 Samuel Hořejší, 6 - 7 Filip Veverka, 3 - 15 Lukáš Kučera, 2 - 14 Mikoláš Mádr, 0 - 3 Matěj Petrák |
TJ Dolní Bělá | 14 - 4 Ondřej Vobič, 6 - 2 Matěj Tyr, 2 - 10 nevím, 1 - 3 Adam Subel, 1 - 5 Pavel Polívka, 0 - 6 Čechurová Eliška, 0 - 7 Jakub Tyr, 0 - 8 Michal Flleisner, 0 - 1 Sabina Balounová |
FK Kaznějov | 9 - 7 Šimon Sedlák, 6 - 5 Filip Fleissing, 2 - 4 Jakup Frána, 1 - 9 Jakub Tvrdík, 1 - 6 František Klouda, 0 - 1 Matyáš Zerzán, 0 - 8 Brian Škarda |
SK Horní Bříza | 7 - 7 Tkačík Samuel, 3 - 4 Mages Michal, 2 - 5 Jásek Antonín, 1 - 3 Týmr Ondřej, 1 - 9 Ingrisch Michal, 1 - 10 Winkelhofer Jakub, 0 - 1 Pavel Čech, 0 - 2 Brož Michal, 0 - 6 Mesany Dan, 0 - 8 Kabát Martin |
TJ Trnová "A" | 4 - 2 Eliáš Čečák, 1 - 10 Grafová Natálie, 1 - 1 Marěš Julián, 0 - 4 Dominika Eggerová, 0 - 5 Půta Patrik, 0 - 11 Václav Lopata, 0 - 14 Václav Šmídl, 0 - Šimon Čecák, 0 - 3 Václav Dolejš, 0 - 12 Denis Mazák |
TJ Mladotice | 4 - 8 Lukáš Eret, 1 - 6 Martin Nesvetr, 1 - 13 Jakub Berka, 1 - 14 Adam Sebránek, 0 - 17 Antonín Soukup, 0 - 7 Dan Šmídl, 0 - 3 Dominik Šmídl, 0 - 10 Šimon Sebránek, 0 - 5 Vojtěch Sebránek, 0 - 9 Jan Janouškovec |
SK Senco "B" | 4 - 15 Jan Vavrek, 2 - 8 Filip Nový, 1 - 13 Jan Šimek, 1 - 9 Filip Hora, 1 - 13 nevím, 0 - 12 Daniel Tichý, 0 - 5 Jan Havel, 0 - 1 Matěj Paul, 0 - 11 Jiří Radil, 0 - 14 Zdeněk Randák |
TJ Žihle | 4 - 7 Václav Grúner, 1 - 15 Veronika Pavlíková, 1 - 12 Robin Propper, 1 - 11 Jakub Tiesl, 1 - 2 Helena Grunerová, 0 - 13/1 Roman Propper, 0 - 1/10 Michal Chejlava, 0 - 8 Ondřej Procházka, 0 - 5 Bohumil Martínek, 0 - 3 René Majer, 0 - 16 Adam Rožěň |
TJ Plasy | 2 - 10 Kepka Viktor, 0 - 1 Cejthamr Matěj, 0 - 4 Hubner Edmund, 0 - 5 Peršíková Simona, 0 - 6 Tesař Radek, 0 - 7 Sainer Jindra, 0 - 8 Klaub Vojtěch, 0 - 9 Novotný Vojtěch |
TJ Trnová "B" | 1 - 3 Marek Bělohlavý, 0 - 2 Petr Šerrézy, 0 - 5 Adéla Mazáková, 0 - 18 Jiří Jáchym, 0 - 16 Anna Šmídlová, 0 - 14 Antonín Dolejš, 0 - 6 Jan Ellschlager, 0 - 1 Kryštov Kovacs, 0 - 8 Marek Vodička, 0 - 13 Kristýna Obstová |
Zápasy
Domácí | Hosté | |||
---|---|---|---|---|
SK Horní Bříza | 8 | : | 0 | TJ Trnová "B" |
4 Mages Michal 2 5 Jásek Antonín 2 7 Tkačík Samuel 2 9 Ingrisch Michal 1 10 Winkelhofer Jakub 1 |
||||
TJ Žihle | 0 | : | 3 | FK Kaznějov |
1 7 Šimon Sedlák 1 5 Filip Fleissing 1 4 Jakup Frána |
||||
TJ Trnová "A" | 3 | : | 2 | SK Senco "B" |
10 Grafová Natálie 1 2 Eliáš Čečák 2 |
1 8 Filip Nový 1 15 Jan Vavrek |
|||
TJ Dolní Bělá | 5 | : | 1 | TJ Mladotice |
2 Matěj Tyr 2 4 Ondřej Vobič 2 10 nevím 1 |
||||
SK Senco "A" | 9 | : | 0 | TJ Žihle |
9 Samuel Hořejší 6 7 Filip Veverka 3 |
||||
FK Kaznějov | 3 | : | 0 | SK Horní Bříza |
5 Filip Fleissing 2 6 František Klouda 1 |
||||
TJ Plasy | 0 | : | 6 | TJ Dolní Bělá |
1 3 Adam Subel 3 4 Ondřej Vobič 1 5 Pavel Polívka |
||||
TJ Mladotice | 3 | : | 0 | TJ Trnová "A" |
6 Martin Nesvetr 1 8 Lukáš Eret 1 13 Jakub Berka 1 |
||||
TJ Trnová "B" | 0 | : | 11 | FK Kaznějov |
6 7 Šimon Sedlák 3 5 Filip Fleissing 1 4 Jakup Frána 1 9 Jakub Tvrdík |
||||
SK Horní Bříza | 0 | : | 6 | SK Senco "A" |
2 9 Samuel Hořejší 2 7 Filip Veverka 1 15 Lukáš Kučera 1 14 Mikoláš Mádr |
||||
SK Senco "B" | 2 | : | 3 | TJ Mladotice |
13 Jan Šimek 1 13 nevím 1 |
3 8 Lukáš Eret | |||
TJ Trnová "A" | 3 | : | 0 | TJ Plasy |
1 Marěš Julián 1 2 Eliáš Čečák 2 |
||||
TJ Žihle | 1 | : | 7 | SK Horní Bříza |
7 Václav Grúner 1 | 1 3 Týmr Ondřej 1 4 Mages Michal 5 7 Tkačík Samuel |
|||
SK Senco "A" | 11 | : | 0 | TJ Trnová "B" |
9 Samuel Hořejší 7 7 Filip Veverka 1 15 Lukáš Kučera 2 14 Mikoláš Mádr 1 |
||||
TJ Dolní Bělá | 5 | : | 0 | TJ Trnová "A" |
2 Matěj Tyr 1 4 Ondřej Vobič 4 |
||||
TJ Plasy | 2 | : | 3 | SK Senco "B" |
10 Kepka Viktor 2 | 2 15 Jan Vavrek 1 9 Filip Hora |
|||
FK Kaznějov | 2 | : | 1 | SK Senco "A" |
7 Šimon Sedlák 2 | 1 9 Samuel Hořejší | |||
TJ Trnová "B" | 1 | : | 7 | TJ Žihle |
3 Marek Bělohlavý 1 | 1 15 Veronika Pavlíková 1 12 Robin Propper 3 7 Václav Grúner 1 11 Jakub Tiesl 1 2 Helena Grunerová |
|||
TJ Mladotice | 1 | : | 0 | TJ Plasy |
14 Adam Sebránek 1 | ||||
SK Senco "B" | 2 | : | 9 | TJ Dolní Bělá |
8 Filip Nový 1 15 Jan Vavrek 1 |
3 2 Matěj Tyr 5 4 Ondřej Vobič 1 10 nevím |
Petr K. - stránky